mówi Eugen: “proszę Państwa, oto miś…”

zgodnie z tym, co oglosil zbyszek w poście https://separtysci.wordpress.com/2008/10/16/gt3-rs/ i tym co zapowiedzialem w komentach pod tym postem, głos na 1 post oddajemy Eugenowi:

miś czyli Fuzzie alias Kycek, Kapustin, Maśluk, Makelele, Pan Nilson, Teufflik – zwierz o wielu imionach i wbrew pozorom stwór bardzo przyjazny, towarzyski, ale też ogromnie niezdyscyplinowany…

Z pewnością wiecie już, że jako osobie, która wysłała najwięcej sms-ów o treści SepArt przyznano mi zaszczytny, ale też i zasłużony tytuł Superkomentatora:)
Stokrotne dzięki za to niecodzienne wyróżnienie:) Jednocześnie jako pierwszy spośród zwykłych  śmiertelników przekroczyłem progi ich (Separtystów) tajnej kwatery, gdzie siedzą godzinami tworząc Art przez wielkie Sep! Tam przypalany żelazkiem i oślepiany blendą ochoczo i z radością przystałem na propozycję stworzenia  własnego Posta!!!

Pamiętam jeszcze wyrazne wskazówki jakie otrzymałem od Jdrqa : “ale żadnych gołych bab, faszyzmów-komunizmów-satanizmów!!!” po których to wymownie pogroził mi palcem i oddalił się pogwizdując coś a la ‘The Final Countdown’ ;)

Oceńcie sami czy są tu jakieś gołe baby i komunizm. Co do faszyzmu – Fuzzie to dog de Bordeaux – pies z okupowanej Francji! więc nie wspominajcie nigdy więcej o nazizmie!  A co do satanizmu ….. hau hau i Szczęść Boże! ;)

Advertisements

12 Responses to “mówi Eugen: “proszę Państwa, oto miś…””

 1. gratulacje Eugen dobra robota!
  moze sie tez kiedys zalapie :D

 2. a Ola ma takiego samego !

 3. ale mina na ostatnim zdjęciu!!!!!!!!!!!! boska:D
  wygląda na zmartwionego:)

 4. pat-o-logue Says:

  eugen, nie znam cie, ale wyglada na to, ze jestes rowniacha, masz fajnego misia i dojscie do zrodel (np. wody). pozdro od brata za fajnego posta.
  separtystom gratuluje przelamywania wlasnych uprzedzen antynonsatanistycznych. niech nie zyje marks!

 5. dziękuję Wam wszystkim za fajne komenty ,nawet się wzruszyłem :) (i nie ma tu żadnej ironii!!!) dziękuję Ci Michale – załapiesz się jestem o tym przekonany ,dzięki MLK – nie wątpię ,że tak jest , dzięki Giovanna – za koment najbardziej dziewczęco-kobiecy :) i za te 12 ‘!!!!!!!!!!!!’ ;) jakbyś widziała to na żywo :) to nie zmartwienie tylko łapczywość:) poza tym te psy mają dziwny układ szczęki ,zauważ że woda leje się do jego pyska z boku, ale coś mu ucieka z przodu :) taki tani efekt fontannowy ;) and last but not least ! pozdro dla brata :) i dzięki dla brata za ‘Ciepły’ koment ;) … a i Engels też tam z okolic Kolonii pochodzi ;) ….aaaa no i dla Separtistas za ciekawos propozycjas :) … rozpisałem się , fajnie było na tej scenie DZIĘKI ! ,ale czas wracać do loży komentatorów ;)

 6. no wreszcie nasz Superkomentator skomentowal swoj wlasny post:P

  Superkomentatorowi Eugenikowi dziekujemy i zapraszamy do loży ;]

 7. moosiatko Says:

  on jest cudooownyyyy!!!

 8. może jakbyś lał mu wodędo pyska z przodu to z boku by nie uciekała?:)

 9. elputoamo Says:

  El puto amo ataca de nuevo, y os felicita por las fotos!!!

 10. el puto amo czyli Santi uwaza ze masz Eugenie super psa! , , ,

 11. gracias senor Santi :)

 12. […] wpisując koment nr 3000. Stał się jednoczesnie SUPERKOMENTATOREM sepART ( ten tytuł już wcześniej został przyznany Eugenowi) Jeśli chcesz być autorem donosu na sepARTystach wstrzel się w koment […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: